Mans Lattelecom

Kas ir Virszemes televīzija?

Virszemes TV ir augstas kvalitātes digitālā televīzija ar 60 populārākajiem vietējiem un ārzemju televīzijas kanāliem. Tā ir lieliska izvēle tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuru dzīvesvieta atrodas ārpus pilsētām, un tiem, kuri izmanto vairākus televizorus.

Lai uztvertu Virszemes TV maksas kanālus, Tev ir nepieciešama viedkarte, dekoders vai CAM modulis, antena un televizors. Virszemes TV ir vienīgā televīzija Latvijā, kas piedāvā izvēles iespējas - abonēt TV pakalpojumu vai izvēlēties priekšapmaksas pakalpojumu bez līgumsaistībām.

 
Papildu ērtībai Tev ir pieejama valodas un subtitru izvēle, kā arī elektroniskā TV programma.

Virszemes TV abonēšana

Izdevīgi! Abonē Virszemes TV ar līgumu uz 12 mēnešiem un skaties Ekonomisko paku ar Latvijas un ārzemju televīzijas populārākiem kanāliem tikai par € 7,90mēn.

Piesakot pakalpojumu mājas lapā, saņemsi Visas tematiskās pakas 4 mēnešus bez papildu maksas.

Uzzini vairāk

Virszemes TV kodi

Lai skatītos Virszemes TV bez līguma, ir jāiegādājas kāds no TV atjaunošanas kodiem, pēc kura aktivizācijas 30 dienas būs pieejami attiecīgie maksas kanāli.

Uzzini vairāk

Ekonomiskā paka

Ekonomiskā paka Tev un Tavai ģimenei nodrošina iespēju skatīties populārākos Latvijas un ārzemju TV kanālus.

Skaties aktuālākās ziņas un savas iecienītās pārraides, dzīvo līdzi jaunākajiem notikumiem sportā, skaties filmas un izklaidē bērnus ar multiplikācijas filmām un bērnu pārraidēm. Atceries, ka Visas tematiskās pakas Tu vari skatīties tikai tad, ja esi abonējis Ekonomisko paku!

Uzzini vairāk

Visas tematiskās pakas

Izvēlies Visas tematiskās pakas ar 29 kanāliem par vienu mēneša maksu un saņem Bērnu un jauniešu, Piedzīvojumu un zinātnes, Filmu un izklaides, kā arī Sporta paku. Tā ir pilnvērtīga un aizraujoša izklaide visai ģimenei!

Papildus Tev ir iespējams abonēt arī HD kanālus un Pieaugušo paku.

Uzzini vairāk
No 01.01.2014 Virszemes TV bezmaksas kanālus (Nr.1., 2., 3., 4., 5.) nodrošina Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC), savukārt maksas programmas tāpat kā līdz šim - Lattelecom. Ja rodas jautājumi par bezmaksas kanāliem, lūdzu, zvaniet LVRTC (80001415).
HD kanālu paka Tev nodrošina 3 TV kanālus ar izcili augstu skaņas un attēla kvalitāti. Skaties Discovery HD, Eurosport HD, MTV Live HD un izbaudi labāko!
Pieaugušo paka Tev sniedz patīkamu, atbrīvojošu un pikantu izklaidi. Atslābinies un ļaujies fantāzijām un tūkstotis un vienas nakts pasakām, kas domātas pieaugušiem un nobriedušiem prātiem, kuriem nepieciešama atslodze no ikdienas.
 

Televīzijas aktualitātes un iespējas

Virszemes TV ir augstas kvalitātes digitālā televīzija ar populārākajiem vietējiem un ārzemju televīzijas kanāliem. Tā ir lieliska izvēle tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuru dzīvesvieta atrodas ārpus pilsētām, un tiem, kuri izmanto vairākus televizorus.