Mans Lattelecom

Kas ir Interaktīvā televīzija?

Interaktīvā televīzija nodrošina augstu attēla un skaņas kvalitāti un dažādas interaktīvas iespējas, lai padarītu TV skatīšanos vēl ērtāku un aizraujošāku.

Tavā rīcībā būs vairāk nekā 110 TV kanālu. Interaktīvo televīziju vari skatīties ne tikai televizorā, bet arī planšetē, datorā vai viedtālrunī bez papildu maksas.

Atceries, lai pieslēgtu un skatītos Interaktīvo TV, Tev nepieciešams Lattelecom internets!

 

 

Interaktīvās TV iespējas ļauj Tev pielāgot TV savām vēlmēm un vajadzībām. Izmanto papildu iespējas un kļūsti par TV pavēlnieku!

Oriģinālā paka

Oriģinālajā pakā iekļauti iecienītākie Latvijas un ārzemju ziņu un izklaides TV kanāli, bērnu iemīļotākie kanāli ar multiplikācijas filmām, populārzinātnisko raidījumu kanāli, filmu, mūzikas un izklaides kanāli, kā arī sporta līdzjutēju iecienītākie kanāli.

Visus Oriģinālās pakas kanālus vari skatīties ne tikai televizorā, bet arī datorā, planšetē vai viedtālrunī.

Tā ir lieliska iespēja – ar vienu Oriģinālo paku saņem aizraujošu izklaidi visai ģimenei, turklāt to piesakot mājas lapā, skaties Visas tematiskās pakas 6 mēnešus bez papildu maksas.

Uzzini vairāk

Visas tematiskās pakas

Daudzveidīgs saturs visai ģimenei par labāko cenu. 

Izvēloties Visas tematiskās pakas, Tu papildus saņem 60 TV kanālus ar karstākajām ziņām, aizraujošākajām filmām, lielākajiem sporta notikumiem, interesantākajiem bērnu raidījumiem, intriģējošiem atklājumiem un fantastisku izklaidi!

Tematiskās pakas vari abonēt gan atsevišķi, gan visas kopā.

Uzzini vairāk
Izbaudi elpu aizraujošus dabas skatus, saredzi katru sporta spēles sīkumu un "pietuvinies" iemīļotajai zvaigznei.
Aktuālākie sporta notikumi KHL, UEFA Čempionu līgā, jaunākās filmas – uzreiz no lielā kino ekrāniem! Vari abonēt abas pakas gan kopā, gan atsevišķi.
Izvēloties Pieaugušo paku, Tu izbaudīsi intriģējošu, aizraujošu un izklaidējošu TV kanālu piedāvājumu, kas domāts tikai pieaugušajiem.
 

Televīzijas aktualitātes un iespējas

Interaktīvā televīzija nodrošina augstu attēla un skaņas kvalitāti un dažādas interaktīvas iespējas, lai padarītu TV skatīšanos vēl ērtāku un aizraujošāku.