Mans Lattelecom
Pakalpojuma pieejamības pārbaude
Lai noskaidrotu, kādi pakalpojumi Tev pieejami, vispirms ieraksti savu adresi.
  
Piemērs: Dzirnavu iela 105-32, Rīga
X

Kas notiek ar kanāla Rossija RTR retranslāciju? Lasīt vairāk

Kas notiek ar kanāla TV3 raidīšanu Lattelecom televīzijā?

Uzzini par filmām un citām iespējām, ko Lattelecom bez papildu maksas piedāvā saviem klientiem saistībā ar TV3 retranslācijas apturēšanu.

Kas ir Interaktīvā televīzija?

Interaktīvā televīzija nodrošina augstu attēla un skaņas kvalitāti un dažādas interaktīvas iespējas, lai padarītu TV skatīšanos vēl ērtāku un aizraujošāku.

Tavā rīcībā būs vairāk nekā 110 TV kanālu, ko vari skatīties televizorā, uz planšetes, datorā vai viedtālrunī.

Atceries, lai pieslēgtu un skatītos Interaktīvo TV, Tev nepieciešams Lattelecom internets!

 

 

 

Pamata paka

Pamata pakā iekļauti iecienītākie Latvijas un ārzemju ziņu un izklaides TV kanāli, bērnu iemīļotākie kanāli ar multiplikācijas filmām, populārzinātnisko raidījumu kanāli, filmu, mūzikas un izklaides kanāli, kā arī sporta līdzjutēju iecienītākie kanāli.

Tā ir lieliska iespēja – ar vienu Pamata paku saņemt aizraujošu izklaidi visai ģimenei, turklāt to piesakot mājas lapā, skaties Visas tematiskās pakas 6 mēnešus bez papildu maksas.

Uzzini vairāk

Visas tematiskās pakas

Daudzveidīgs saturs visai ģimenei par labāko cenu. 

Izvēloties Visas tematiskās pakas, Tu papildus saņem 60 TV kanālus ar karstākajām ziņām, aizraujošākajām filmām, lielākajiem sporta notikumiem, interesantākajiem bērnu raidījumiem, intriģējošiem atklājumiem un fantastisku izklaidi!

Tematiskās pakas vari abonēt gan atsevišķi, gan visas kopā.

Uzzini vairāk
Izbaudi elpu aizraujošus dabas skatus, saredzi katru sporta spēles sīkumu un "pietuvinies" iemīļotajai zvaigznei.
Aktuālākie sporta notikumi NBA, KHL, UEFA Čempionu līgā, jaunākās filmas – uzreiz no lielā kino ekrāniem! Vari abonēt abas pakas gan kopā, gan atsevišķi.
Izvēloties Pieaugušo paku, Tu izbaudīsi intriģējošu, aizraujošu un izklaidējošu TV kanālu piedāvājumu, kas domāts tikai pieaugušajiem.
 

Televīzijas aktualitātes un iespējas

Interaktīvā televīzija nodrošina augstu attēla un skaņas kvalitāti un dažādas interaktīvas iespējas, lai padarītu TV skatīšanos vēl ērtāku un aizraujošāku.